درباره EXAREA

ما مي توانيم صفحه ها و كتاب ها درباره مان بنويسيم، چراكه تلاش برای رسيدن به اين نقطه و ايستادن بر اين قله، داستان ها برای گفتن دارد.

اما پيش از همه اين ها بايد بگوييم كه شما، ما را می شناسيد از زمانی كه شما و کسب وکارتان تصميم به ورود به نمايشگاه می گيرید تا زمانی كه شما قدم در سالن های نمايشگاه های بين المللی می گذارید، EXAREA با شماست. فرقی ندارد كه غرفه دار باشيد يا بازدید کننده، فقط كافيست يكبار وارد فضای نمايشگاه شده باشيد تا EXAREA را حس كرده باشيد!

هرجا كه خسته از راه رفتن و گشتن در محوطه نمايشگاه لحظه ای درنگ كرديد، هرجا كه كاتالوگ ها و دفترچه های غرفه های مختلف دست هایتان را خسته كرد، هرجا كه كلافه شديد از گم كردن اطلاعات غرفه مورد نظرتان ميان هزاران غرفه، كارت بيزنس، تراكت و دفترچه، هرجا كه در ميان سالن های متعدد در فضای چندين كيلومتری نمايشگاه راه رفتيد و در آخر بدون اينكه به چند سالن مهم سر زده باشيد، برگشتيد، ‎EXAREA درست همانجاست و در فضایی دیجیتال تمامی انتظار های شما را برآورده می کند.

اين صفحه درباره ی شماست! درباره تمام لحظاتی كه زمان و انرژی با ارزش تان را در ميان شلوغی نمايشگاه مورد علاقه تان گم كرديد.

EXAREA به شما زمان برگزاری نمايشگاه های مورد علاقه تان را يادآور می شود، تمام كاتالوگ ها را برايتان داخل تلفن همراهتان جمع می كند، وقعيت مكانی خودتان و غرفه های مورد نظرتان را به شما نشان می دهد و...

اما اينجا پايان ماجرا نيست، EXAREA كار برگزار كنندگان را هم ساده كرده است. در ميان هزينه های چشمگير غرفه داران در فضای نمايشگاه، کاهش هزينه های چاپ بروشور و كاتالوگ، افزایش بازدیدکنندگان، تبلیغات در فضای مجازی و... خدماتی ست که به غرفه داران به منظور مدیریت زمان و بودجه در نمایشگاه ها ارائه می گردد.

EXAREA ناممكن ها را ممكن می سازد.

اطلاعات ارزشمندی از تمام كسانی که در طول حضور و فعالیت شما جذب غرفه تان شده اند، حضور شما در فضای مجازی و در اكوسيستمی كاملا مرتبط با فعاليتتان، استفاده از تجربيات برگزار كنندگان بزرگ در حوزه كاری شما و... از قبيل خدماتی ست كه به راحتی می توانيد از EXAREA دريافت كنيد.

EXAREA نه تنها گام بزرگی براي رضايت و آسايش بيشتر غرفه داران و بازديد كنندگان برداشته است، بلكه با پيشرفت و گسترش كار EXAREA در فضای نمايشگاه های مختلف برای خدمت رسانی به هر دو گروه بازديد كنندگان و برگزاركنندگان، شاهد كاهش چشمگير مصرف كاغذ و پلاستيك خواهيم بود، چراكه همه اطلاعات به صورت نامحدود در فضای مجازی و صفحه شخصی شما در اختيارتان قرار می گيرد.

گامی به جلو برداریم.